Friendshouse For Family Trip, 4Rooms - 9Mins From Seoul Stn

  • 66 m²
  • 4 ložnice
  • 2 koupelny

Hosté jsou vítáni, aby zůstali v apartmánu Friendshouse For Family Trip, 4Rooms - 9Mins From Seoul Stn při návštěvě města Soul.

Apartmán se nachází 3 km od Kongresové centrum Dongdaemun Design Plaza, 3,1 km od Čtvrť Bukčchon Hanok, a také poblíž Amore Pacific Museum of Art. Apartmán leží ve čtvrti Yongsan-Gu. Hosté mohou stolovat v bar Namsan Diner&Pub, která je jen 350 metrů daleko. Stanice metra Sukdaeipgu je 400 metrů od apartmánu, a vlakové nádraží Seoul je 10 minut chůze.

Potřebujete více možností?
Check Top hotels near Friendshouse For Family Trip, 4Rooms - 9Mins From Seoul Stn
Yunseul Stay남산뷰서울역 9분감성숙소
Cena pouze pro mobilní zařízení

Yunseul Stay남산뷰서울역 9분감성숙소

9.5
Skvělý 3 recenze
308 m od ubytování
Nature Stay Seoul St
Cena pouze pro mobilní zařízení

Nature Stay Seoul St

9.4
Výjimečný 30 recenzí
372 m od ubytování
USD 72 USD 65
za noc
Stay Seoul Station By Hafhaus
Cena pouze pro mobilní zařízení

Stay Seoul Station By Hafhaus

9.6
Skvělý 80 recenzí
438 m od ubytování
USD 238 USD 214
za noc

    Vybavení

    Internet

    • Wi-Fi

    Možnosti parkování

    • Parkování

    V kuchyni

    • Rychlovarná konvice
    • Sušička
    • Kuchyňské potřeby

    V pokojích

    • Šatna
    • Patio
    • Jídelní stůl

    V koupelně

    • Pračka

    Zařízení

    • LCD TV

    Design

    • Parketová podlaha

    Důležité informace

    Přihlášení: od 15:00 do 23:59
    Odhlášení: do 11:00
    Často kladené otázky
    • ❓
      Jaké atrakce jsou v blízkosti apartmán Friendshouse For Family Trip, 4Rooms - 9Mins From Seoul Stn?
      Mezi oblíbená místa poblíž apartmán Friendshouse For Family Trip, 4Rooms - 9Mins From Seoul Stn patří mimo jiné Unhjongung, Kongresové centrum Dongdaemun Design Plaza, Čtvrť Bukčchon Hanok.
    • ❓
      Kolik stojí pobyt v apartmán Friendshouse For Family Trip, 4Rooms - 9Mins From Seoul Stn apartmán?
      Noční pobyt v apartmán Friendshouse For Family Trip, 4Rooms - 9Mins From Seoul Stn apartmán bude stát 295 $.
    • ❓
      Jsou v blízkosti apartmán Friendshouse For Family Trip, 4Rooms - 9Mins From Seoul Stn nějaké stravovací zařízení?
      Mezi restaurace v blízkosti apartmán Friendshouse For Family Trip, 4Rooms - 9Mins From Seoul Stn patří restaurace Namsan Diner&Pub a MND Coffee, které se nacházejí jen asi 5 minut chůze.

    Umístění

    Map

    Zajímavosti v okolí

    Restaurace v okolí

    Galerie

    Recenze

    Zatím žádné recenze :(

    Pokud jste v tomto hotelu zůstali, podělte se s námi o své zkušenosti, prosím

    Napište recenzi

    Napište recenzi

    Kdy jste cestovali?

    Váš bod hodnocení

    1
    2
    3
    4
    5
    6
    7
    8
    9
    10
    Velmi špatný
    Vynikající

    Informace o vás

    Odkud jste?
    Děkuji! Děkujeme, že jste si udělal(-a) čas a podělil(-a) se o své zkušenosti. Vaše recenze bude brzy zveřejněna.
    Přejít na recenze
    Recenze nebyla odeslána.

    Kontaktujte nás

    Pokud potřebujete více než 4 pokoje, požádejte prosím o skupinovou rezervaci.
    Informace o vás
    Předmět
    Zpráva
    Friendshouse For Family Trip, 4Rooms - 9Mins From Seoul Stn

    Zobrazit na mapě:

    Památky
    Doporučené restaurace
    Veřejná doprava
    Děkujeme vám za vaši reakci
    Děkujeme za přihlášení
    Zavřít